Image Description

  Her Ay Kahve Harcamalarınızın %20’si Enpara'dan

  Her Ay Kahve Harcamalarınızın %20’si Enpara'dan

  Kampanya Detayları

  6/1/2024 / 9/30/2024

  Enpara, kahve severlere özel bir kampanya sunuyor. 1 Haziran - 30 Eylül 2024 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanya ile her ay kahve harcamalarınızın %20’sini geri alabilirsiniz.

   

  Her Ay Kahve Harcamalarınızın %20’si Enpara'dan

   

  30 Eylül 2024'e kadar her ay, Masterpass ile anlaşmalı kahve zincirlerinin kendi mobil uygulamaları üzerinden Enpara.com Kredi Kartı’nız ile yapacağınız toplam 500 TL’ye kadar olan harcamalarınızın %20’si Enpara'dan! Kampanyadan yararlanmak için harcama yaptığınız ay "Ayın Enparalısı" olmanız ve o aya ait Enpara.com Kredi Kartı’nıza ait ekstre borcunuzun 10.000 TL olması yeterli.

   

  Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirsiniz?

   

  Kampanyadan yararlanabilmek için Enpara.com Kredi Kartı’nızın Masterpass’e tanımlı olması gerekmektedir. Henüz tanımlı değilse tercih ettiğiniz kahve zincirinin kendi mobil uygulaması üzerinden harcama/yükleme yaptığınız sırada tanımlayabilirsiniz. İlgili harcamayı yaptığınız ayın içinde kesilen kredi kartı ekstre borcunuzun en az 10.000 TL olması gereklidir. Harcama yaptığınız her ay, harcama yaptığınız tarihten bağımsız olarak, ayın son gününe kadar "Ayın Enparalısı" olmanız gerekmektedir.

   

  Kampanya boyunca her ay alacağınız iadeler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

   

  Kampanya, 1 Mart – 30 Eylül 2024 tarihleri arasında, mobil ödeme altyapısı olarak Masterpass’i kullanan kahve zincirlerinin kendi mobil uygulamaları üzerinden, Masterpass’e tanımlı Enpara.com Kredi Kartı’nızı seçerek ay boyunca yapacağınız toplam 500 TL’ye kadar olan harcamalarınız için geçerlidir.

   

  Sanal kredi kartı ile yapılan harcamalar da kampanyaya dahildir. Kampanyadan yararlanabilmeniz için harcama yaptığınız ayın sonuna kadar "Ayın Enparalısı" olmanız ve ilgili harcamanın yapıldığı ayın içinde kesilen kredi kartı ekstrenizdeki ekstre borcunuzun en az 10.000 TL olması gerekmektedir.

   

  Örneğin, tercih ettiğiniz kahve zincirinin kendi mobil uygulaması üzerinden 15 Mart’ta 140 TL, 20 Mart’ta ise 125 TL harcama yaptığınızı varsayalım. Kampanyadan yararlanıp 8 Nisan’da 53 TL iade alabilmeniz için, 1 Nisan’da sistemlerimizi kontrol ettiğimizde Mart ayında Ayın Enparalısı olduğunuzu ve o aya ait kredi kartı ekstre borcunuzun en az 10.000 TL olduğunu görmemiz gerekir.

   

  Kampanya boyunca her ay toplam 500 TL’ye kadar olan harcamalar için iade yapılır. Ay boyunca yapılan toplam harcamaların 500 TL’nin üzerinde olması durumunda 500 TL’nin üzerinde kalan tutar için iade yapılmaz. Kampanya boyunca alınabilecek maksimum iade tutarı 700 TL’dir.

   

  Kazanılan iade bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir. İade alan müşteriler aynı gün mobil bildirim yoluyla bilgilendirilir. İlgili kahve zincirlerinin kendi mobil uygulamaları içinden Enpara.com Kredi Kartı seçilerek yapılan bakiye yükleme işlemleri de kampanya kapsamındadır.

   

  İlgili kahve zincirinden içecek ve yiyecek dışında satın alınan ürün veya ürünlerin geri verilmesi durumunda, ilgili harcamanız için iade yapılmaz. Kampanya kapsamında alınan iadenin Vadesiz TL hesaplarına yansıtılmasından sonra geri verilen ürünler için alınan iade tutarı Enpara.com Vadesiz TL hesabından geri tahsil edilir. İlgili kahve zincirlerinin mağazalarında yer alan fiziksel POS cihazları üzerinden şifreli ya da temassız olarak yapılan kredi kartı harcamaları kampanya kapsamında değildir.

   

  Encard ile yapılan harcamalar kampanya kapsamında değildir. Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikâyeti ilgili şirketin müşteri hizmetleri kanallarına iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz. Enpara.com, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Daha Fazla Bilgi Al