Image Description

  Hop Sürüşlerinize 50 TL Bankkart Lira Hediye

  Hop Sürüşlerinize 50 TL Bankkart Lira Hediye

  Kampanya Detayları

  5/15/2024 / 6/30/2024

  Bankkart sahipleri için harika bir fırsat sunuluyor Hop sürüşlerinize 50 TL Bankkart Lira hediye! 15 Mayıs - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanya ile Hop uygulaması üzerinden yapacağınız sürüşlerinizde harcadığınız tutarlara göre Bankkart Lira kazanabilirsiniz. 

   

  Hop Sürüşlerinize 50 TL Bankkart Lira Hediye Kampanyası

   

  Bankkart kullanıcıları Hop uygulaması ile yapacakları sürüşlerde ek avantajlar kazanıyor. 15 Mayıs - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanya kapsamında Bankkart’ın kredi kartı veya banka kartı özelliği ile Hop’ta yapacağınız toplam 100 TL’lik sürüşlerinizde 25 TL, 200 TL’lik sürüşlerinizde ise 50 TL Bankkart Lira kazanabilirsiniz. Hem Hop uygulamasını kullanarak çevre dostu ulaşımın keyfini çıkarın hem de Bankkart Lira kazanın.

   

  Kampanyaya katılım oldukça basit. Bankkart Mobil uygulamasından, bankkart.com.tr’den veya SMS ile katılabilirsiniz. SMS ile katılım için Bankanızda kayıtlı cep telefonunuzdan HOP yazıp 4757’ye göndermeniz yeterli olacaktır. Kampanyaya katılım sadece asıl kart sahibi müşteriler tarafından yapılabilir. Ek kartlar ile yapılan harcamalar da asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir. Kampanyaya katılım sağladıktan sonra belirlenen harcama tutarlarına ulaştığınızda Bankkart Liralarınız otomatik olarak hesabınıza yüklenecektir. Kazandığınız Bankkart Liralar, 3 Temmuz 2024 tarihinde yüklenip, istediğiniz zaman alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

   

  Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz ürünleri ile yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir. Ayrıca karta para yükleme işlemleri, nakit çekim, ön provizyon, iade, iptal ve Bankkart Lira kullanım işlemleri de kampanyaya dahil değildir. Kampanya dönemi içinde yapılan işlemlerin iade edilmesi durumunda kazanılan Bankkart Liralar geri alınacaktır. 

   

  Kampanya 15 Mayıs - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanabilmek için kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir. Her müşteri kampanya döneminde en fazla 50 TL Bankkart Lira kazanabilir. Bankkart Liralar 3 Temmuz 2024 tarihinde yüklenecek olup hesap kesim tarihine kadar yapılan alışverişlerde kullanılabilecektir. Müşterinin Bankkart Kumbarasında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç olarak yansıtılacaktır. 

   

  Bu kampanya Bankkart sahiplerine hem çevre dostu ulaşımda tasarruf sağlama imkanı sunarken hem de ek avantajlar kazandırıyor. Hop sürüşlerinizi yaparken Bankkart’ın sunduğu bu fırsatı kaçırmayın ve hemen kampanyaya katılın! Kampanya ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için Bankkart’ın resmi kanallarını ziyaret edebilirsiniz.

  Daha Fazla Bilgi Al