Image Description

  HSBC 250 TL Değerine varan MilPuan hediye!

  HSBC 250 TL Değerine varan MilPuan hediye!

  Kampanya Detayları

  1/11/2024 / 1/31/2024

  HSBC Premier Miles müşterilerin 5-31 Ocak 2024 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde HSBC Premier Miles Kredi Kartlarıyla yapacakları online ya da fiziki 1.000 TL ve üzeri harcamalar kampanyaya dahildir.

  Aynı gün yapılacak harcamaların ilki kampanya kapsamında değerlendirilecektir.

  Müşterilerin her ikinci 1.000 TL ve üzeri işlemi kampanya kapsamında sayılacaktır. Her ikinci 1.000 TL ve üzeri harcamaya 25 TL MilPuan kazanılacaktır  (Örneğin 7.01.2024 tarihinde 1.000 TL üzeri bir alışveriş yapılması akabinde 8.01.2024 tarihinde yapılacak ikinci 1.000 TL üzeri alışveriş için belirtilen tutarda Milpuan kazanılabilecektir.)

  HSBC Premier Miles müşterilerin kampanyaya katılması için HSBC İnternet Bankacılığı veya HSBC Mobil Bankacılık uygulamasında yer alan Kampanyalar adımından katılım sağlaması gerekmektedir.

  Bir müşterinin sahip olduğu tüm HSBC Premier Miles kredi kartları ile yaptığı alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. HSBC Advantage kredi kartları ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

  Kazanılacak MilPuan tutarı 250 TL ile sınırlıdır.

  Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanabilir. Ek kart harcamaları asıl karta sayılacaktır.

  Koşullarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı MilPuanlar 5 Şubat 2024 tarihinde yüklenecektir.

  Bu kampanya diğer NakitPuan/Milpuan kampanyaları ile birleştirilemez.

  Bu kampanya HSBC Premier Miles müşterilerine özeldir.

  Alınan ürün veya hizmetin iade edilmesi halinde bu harcamadan kaynaklı yüklenen MilPuan’lar geri alınacak, eğer kullanıldıysa kredi kartı ekstresine borç olarak yansıtılacaktır.

  NakitPuan kullanılarak yapılan harcamalar, HSBC banka kartları ile yapılan harcamalar, HSBC ticari kartlarla yapılan harcamalar, otomatik/tek seferlik fatura ödemeleri, sgk/vergi ödemeleri ve ön ödemeli kartlara yapılan ödemeler kampanyaya dahil değildir.

  HSBC Bank A.Ş., kampanya koşullarının tamamında, dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

  Daha Fazla Bilgi Al