Image Description

  İdefix 21. Geleneksel İndirim Festivali başladı

  İdefix 21. Geleneksel İndirim Festivali başladı

  Kampanya Detayları

  4/1/2023 / 4/30/2023

  Türkiye'de online kitap alışverişi denince akla gelen ilk markalardan biri İdefix yeni bir kampanya duyurdu. İdefix 21. Geleneksel İndirim Festivali başladı.

  İdefix nisan ayı boyunca düzenlediği indirim kampanyalarıyla adından söz ettiriyor. İdefix Festivali’ni kaçırmayın.

  Elektronik, kitap, oyuncak, hobi, kırtasiye, kişisel ürünler ve çok daha fazlası nisan ayı boyunca İdefix’te indirimli fiyatlarla satışta. Üstelik kargo bedava imkanından da yararlanabilirsiniz.

  İdefix indirim kampanyası

  İdefix, her yıl düzenlediği Geleneksel İndirim Festivali'ni 21. kez başlattı. Nisan ayı boyunca sürecek olan festival kapsamında, elektronik ürünlerden kişisel bakım ürünlerine kadar birçok kategoride büyük indirimler yapılıyor. Kitapseverler de bu fırsattan yararlanarak İdefix'in geniş kitap koleksiyonundan seçili kitapları daha uygun fiyatlarla satın alabilirler. İdefix, online alışveriş yapmak isteyenlerin ilk tercih ettiği e-ticaret sitelerinden biri. Hem geniş ürün yelpazesi hem de müşteri memnuniyetine verdiği önemle öne çıkan İdefix, Geleneksel İndirim Festivali ile müşterilerine bir kez daha indirimli alışveriş yapma fırsatı sunuyor. Kargo bedava fırsatı da sunan İdefix, indirimli ürünlerin yanı sıra hızlı kargo hizmetiyle de müşterilerine kolaylık sağlıyor. İdefix Festivali'ni kaçırmamak ve uygun fiyatlarla alışveriş yapmak isteyenler, nisan ayı boyunca İdefix'in internet sitesine göz atabilirler.
  Daha Fazla Bilgi Al