İpekyol'da yüzde 70'e varan indirim! Artı yüzde 10 indirim daha var
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

28.09.2022

Bitiş Tarihi

30.11.2022


Kadın giyiminin önde gelen markalarından İpekyol’da Kasım ayının son gününe kadar yüzde 70’e varan indirim artı yüzde 10 indirim kampanyası var.


İpekyol’da belirli ürünler hariç 30 Kasım gününe kadar yüzde 70’e varan indirimlerden yararlanabilirsiniz. Üstelik harcamalarınızda artı yüzde 10 indirim daha elde edebilirsiniz. Eğer yeni bir gardrop yapmayı düşünüyorsanız ya da yeni elbiseler, kazaklar, ayakkabılar almayı planlıyorsanız İpekyol’un dev indirim kampanyasına mutlaka göz atın.İpekyol yüzde 70 indirim kampanyası


İndirimli giyim alışverişi, modern dünyada büyüyen bir trend. Birçok kişinin artık uygun fiyatlı giyim ürünleri aradığı bildirildi. Bu nedenle, indirimli fiyatlarla alışveriş yapma ve kıyafet bulma ihtiyacı oldukça yaygındır. Ancak bu sadece indirimde olan kıyafetleri alıp eskidiğinde veya hasar gördüğünde satmaktan ibaret değildir. Birçok kişi de moda trendleriyle ilgilenmekte ve en yeni tarzlara en kısa sürede ayak uydurmaya çalışmaktadır.


Modern dünya indirimlerle dolu. Ancak yine de indirimleri nasıl kullanacağını bilmeyen ve bu nedenle pahalı giysiler almaya gücü yetmeyen birçok insan var. İpekyol'un son büyük indirimi bu nedenle büyük önem taşıyor.


Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala