Image Description

  İş Bankası Hankook'ta İlave 4 Taksit Fırsatı!

  İş Bankası Hankook'ta İlave 4 Taksit Fırsatı!

  Kampanya Detayları

  1/11/2024 / 1/31/2024

  Maximum Kart'ınızla Hankook'ta kampanyaya dahil Maximum üye işyerlerinden 31 Ocak 2024 tarihine kadar tek seferde yapacağınız 1.000 TL ve üzeri 3-8 arası taksitli alışverişlerinizde ilave 4 aya varan taksit fırsatı sizi bekliyor.

  Kampanya Detayları

  ​Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları dahildir.
   
  Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartları, Vadematik Kartlar, Bankamatik Kartlar, Maximum Aidatsız Kartlar, MaxiPara Kartlar, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. 
   
  Ek Koşullar: Kampanya kapsamında azami vade 12 taksit olabilir. İlave taksit kampanyamız sadece Maximum Kartlar ile Maximum özellikli POS cihazlarından tek seferde yapacağınız 1.000 TL ve üzeri 3-8 taksit arası taksitli alışverişleriniz için geçerli olacaktır. İlave taksit işlem anında ilave 1, ilave 2, ilave 3 veya ilave 4 seçeneği POS cihazı üzerinden üye iş yeri tarafından seçilmelidir. Taksitlendirme kısıtlaması/taksit uygulaması iş yerleri tarafından yönetilmektedir. İşlem anında ilave taksit seçeneğinin seçilmemesi halinde Bankamızca otomatik olarak uygulanmayacaktır. 
   
  Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Hankook Lastikleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  Daha Fazla Bilgi Al