İşCep'ten İş Bankalı olanlara Maximum Kart alışverişlerinde yüzde 10 indirim
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

01.09.2022

Bitiş Tarihi

31.12.2022


İşCep'ten İş Bankalı olanlara Maximum Kart alışverişlerinde yüzde 10 indirim kampanyası kaçmaz. Kredi kartınızla giyim & aksesuar, market, akaryakıt ve seçili e-ticaret kategorilerinde alışveriş yapabilirsiniz.

İş Banka’lı olmanın en hızlı ve en dijital yolu İşCep’te! Siz de İşCep’te yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olun, kredi kartınızla yıl sonuna kadar gerçekleştireceğiniz harcamalarınızın %10’unu, 3.000 TL’ye kadar geri kazanın ve daha birçok ayrıcalıktan yararlanın!

İşCep'ten İş Bankalı olanlara Maximum Kart alışverişlerinde yüzde 10 indirim


31.12.2022 tarihine kadar İşCep’te yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” uygulaması üzerinde ilk defa İş Bankası müşterisi olup İş Bankası kredi kartına başvuran müşterilerimiz %10 indirim kazanıyor!

Kredi Kartınızla Giyim & Aksesuar, Market, Akaryakıt ve seçili E-Ticaret* kategorilerinde faaliyet gösteren işyerlerinden 30.06.2023’e kadar gerçekleştireceğiniz tek seferde yapacağınız en az 100 TL her alışverişinize %10, toplamda 3.000 TL’ye varan indirim sizi bekliyor.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Maximum, Maximiles, Maximiles Black, Privia Black, Privia, Maximum Gençlik özellikli kredi kartları.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala