Image Description

  İşCep'ten İş Bankalı Olanlara Ücretsiz EFT / Havale Ayrıcalığı

  İşCep'ten İş Bankalı Olanlara Ücretsiz EFT / Havale Ayrıcalığı

  Kampanya Detayları

  5/1/2024 / 12/31/2024

  İş Bankası 1 Mayıs - 31 Aralık 2024 tarihleri arasında İşCep üzerinden İş Bankası müşterisi olanlara 1 yıl boyunca ücretsiz EFT ve havale ayrıcalığı sunuyor. Bu fırsattan faydalanmak için İşCep'te "Müşteri Olmak İstiyorum" özelliğini kullanarak İş Bankası müşterisi olabilirsiniz.

   

  İşCep'ten İş Bankalı Olanlara Ücretsiz EFT/Havale Ayrıcalığı

   

  Bu kampanya İşCep üzerinden müşteri olan bireysel ve esnaf/gerçek kişi tacir müşterilere yönelik olup bir yıl süreyle geçerlidir. Ücretsiz EFT/havale istisnası her seferinde maksimum 211.100 TL'lik işlemleri kapsar ancak mesai dışı FAST işlemleri tatil günlerinde yapılan EFT/FAST işlemleri ve belirli diğer para transferi işlemleri bu istisnanın dışında bırakılmıştır.

   

  İstisna tanımlaması "Müşteri Olmak İstiyorum" özelliği kullanılarak İş Bankası müşterisi olduktan sonra 7 iş günü içinde yapılacaktır. Ayrıcalık sadece İşCep ve internet şubesi üzerinden yapılacak işlemler için geçerlidir.

   

  İş Bankası kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu özel fırsattan yararlanarak bankacılık işlemlerinizi İşCep ile ücretsiz gerçekleştirin ve dijital bankacılığın ayrıcalıklarından faydalanın!

  Daha Fazla Bilgi Al