Image Description

  Kuveytturk Sağlam Kart Troy Sahiplerine 500 TL Altın Puan Hediye!

  Kuveytturk Sağlam Kart Troy Sahiplerine 500 TL Altın Puan Hediye!

  Kampanya Detayları

  12/15/2023 / 12/31/2023

  Sağlam Kart Troy, 31 Aralık 2023 tarihine kadar size benzersiz fırsatlar sunuyor. QR Kod ile gerçekleştireceğiniz 100 TL ve üzeri harcamalarda 50 TL ekstra kazanç sağlayarak, toplamda 250 TL Altın Puan'a ulaşabilirsiniz. Ayrıca, her 250 TL ve üzeri e-ticaret alışverişlerinizde 125 TL ek Altın Puan elde edebilirsiniz.

  Sağlam Kart Troy Kredi Kartı İle Ayrıcalıklı Alışveriş

  Kampanya, yalnızca Sağlam Kart Troy Kredi Kartı sahipleri için geçerlidir. Kart ücreti olmayan bu özel kartla tanışmak için hemen başvurun.

  QR Kod Kampanyası ve E-Ticarette Maksimum Kazanç

  Kampanyadan yararlanmak oldukça kolay. QR Kod kampanyası için maksimum kazanç tutarı 250 TL, E-Ticaret kampanyası için ise 250 TL olarak belirlenmiştir. Hemen dijital kanallardan kartınıza şifre alarak QR kod ile yapacağınız alışverişlerde bu avantajlı kampanyadan faydalanabilirsiniz.

  Müşteri Dostu Kampanya Koşulları

  Kampanya katılımı tamamen otomatiktir ve size özel Altın Puanlarınız müşteri bazlı olarak belirlenir. Ayrıca, kampanyamız diğer fırsatlarla birleştirilemez ve Kuveyt Türk, kampanya koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı sonlandırma hakkına sahiptir. Sürprizleri kaçırmamak için kampanya koşullarını düzenli olarak kontrol etmeyi unutmayın!

  Daha Fazla Bilgi Al