LC Waikiki ayakkabı ve terliklerde 2 al 1 öde kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

05.08.2022

Bitiş Tarihi

30.08.2022


LC Waikiki ayakkabı ve terliklerde 2 al 1 öde kampanyası sizleri bekliyor. Kadın, erkek ve çocuk indirimleri kaçmaz.

47.700 çalışanı ve 47 ülkede 1047 mağazası bulunan İstanbul merkezli mağazalar zinciri olan ve insanların gönül rahatlığıyla sıkça tercih ettiği LC Waikiki’de indirim kampanyası bitmek bilmiyor. LCW’de kadın, erkek ve çocuk ayakkabı ve terliklerinde 2 al 1 öde kampanyası var.

Kampanya kapsamında plaj terliği, deniz ayakkabısı, ev botu, ev terliği, plaj sandaleti, sandalet, sneaker ve terlik gibi pek çok kategori yer alıyor. Kadın, erkek, kız ve erkek çocuğu ürünleri inanılmaz kampanyalarla sizleri bekliyor.

Yaz aylarında ayakkabı yerine terlik giymenin avantajları nelerdir?

Yaz aylarında ayaklarınızın rahat olduğundan ve ayakkabı yerine terlik giyebildiğinizden emin olmanız önemlidir. Terlikler daha sıcak havalar için uygundur ve ayaklarınız için birçok fayda sağlar.

Bazı insanlar LCW'nin ayakkabıları yerine indirimli, rahat ve ferah terliklerini tercih edebilir. Terlik giymenin en belirgin avantajı, ayakkabılardan daha rahat olmalarıdır. Özellikle terli ayaklarınız olduğunda. Ayrıca daha iyi hava sirkülasyonu sağlarlar ve ayak tabanlarınızda su toplamasını önlemeye yardımcı olabilirler.

Yaz aylarında terlik giymek, vücudun diğer bölgelerine de birçok fayda sağlar - özellikle de ağır çantalar taşımaktan veya tüm gün çocukları taşımaktan ağrıyan sırt.

Bir insan neden ayakkabı yerine terlik giymek ister?

Bazı insanlar rahat, sıcak ve yumuşak oldukları için terlik giymeyi severler. Ayrıca ayakkabılara göre birçok avantajı var. Terlikler genellikle yün, pamuk veya keten gibi doğal malzemelerden yapılır. Ayak ve bacaklarda ağrıya neden olabilecek metal aksamları yoktur. Bazı insanlar ayrıca terlik giymenin ayakkabı giymekten daha rahatlatıcı olduğunu çünkü ayaklarınızın nefes almasına ve kumaşta özgürce hareket etmesine izin verdiğini söylüyor.

Ayakkabı yerine terlik giymek insan sağlığına nasıl faydalı olabilir?

Ayakkabı yerine terlik giymenin faydaları çoktur. Bunun nedeni, terliklerin daha rahat olması ve ayaklarda yaralanmaya neden olma riskinin daha düşük olmasıdır.

Terlik giymek, plantar fasiit (iltihaplanma) ve topuk dikeni gibi olası ayak problemlerinden sizi koruduğu için sağlığınız için de faydalı olabilir. Ayakkabı yerine terlik giymek özellikle yaz aylarında insan sağlığı için faydalıdır.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala