Image Description

  Maximiles Black’inize Özel Mükellef Karaköy Restoran'da İndirim Ayrıcalığı!

  Maximiles Black’inize Özel Mükellef Karaköy Restoran'da İndirim Ayrıcalığı!

  Kampanya Detayları

  1/18/2024 / 3/31/2024

  01 Ocak - 31 Mart 2024 tarihleri arasında Mükellef Karaköy restoranında Maximiles Black'inizle tek seferde yapacağınız 2.000 TL ve üzeri restoran ödemelerinizde %10, 4.000 TL ve üzeri ödemelerinizde %20 indirim ayrıcalığı sizi bekliyor.

  Kampanyaya dahil olan kartlar: Maximiles Black asıl ve ek kredi kartları

  Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Kampanyaya dahil olan kartlar bölümünde belirtilen kart türleri dışında kalan kartlar ve Aidatsız kartlar dahil değildir. MaxiMil ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir.

  Kampanya Detayları:

  • Kampanya kapsamında Maximiles Black'inizle Mükellef Karaköy restoranında tek seferde gerçekleştirilecek 2.000-3.999 TL arası ödemelerden %10, 4.000 TL ve üzeri ödemelerden ise %20 indirim kazanılacaktır. Bir müşteri işlem başına en fazla 1.000 TL, kampanya süresi boyunca ise aylık en fazla 4.000 TL indirim kazanabilir.
  • Bu kampanya, Maximiles Black genel restoran indirim kampanyasından harici olarak değerlendirilecektir. Mükellef Karaköy restoranında gerçekleştirilen ödemelerden kazanılacak indirimler, Maximiles Black'inizle farklı restoranlarda yapacağınız ödemelerden kazanılacak indirim tutarlarını etkilemeyecektir.
  • Kampanya kapsamında kazanılacak indirimler, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır.
  • Maximiles Black ile yapılacak harcamalardan kazanılacak indirime ilave olarak, orijinal işlem tutarı üzerinden MaxiMil kazanılmaya devam edecektir.
  • Kampanya, Maximiles Black kredi kartlarına Maximum işyerlerinde sunulan diğer özel indirimler ile birleştirilemez.
  • İndirim tutarı yansıdığında ve aylık azami indirim toplamına ulaşıldığında müşterilerimize SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.
  • Kampanya kapsamında yapılan harcamanın kısmen ya da tamamen iade edilmesi durumunda iade edilen harcamadan kazanılan indirim iptal edilecektir.
  • Aylık bazda indirim kazanım sınırı kampanya dönemi boyunca her ayın ilk ve son günü arasında gerçekleştirilecek harcamalar üzerinden hesaplanacaktır.
  • Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda indirim ek karta yansıtılacaktır. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı indirim kazanamayacaktır.

  Ek Koşullar: Türkiye İş Bankası A.Ş. kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya diğer kampanya, çek, indirim ve promosyonlarla birleştirilemez.

  Daha Fazla Bilgi Al