Image Description

  Maximum'dan MACFit’te 600 TL İndirim Kupon Kodu!

  Maximum'dan MACFit’te 600 TL İndirim Kupon Kodu!

  Kupon Kodunu Kopyalayın
  Ve Sitede Kullanın

  Max600

  Kampanya Detayları

  1/16/2024 / 1/31/2024

  Üyelik işleminizden önce İşCep veya Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, 01 Aralık 2023 - 31 Ocak 2024 tarihleri arasında İş Bankası Maximum veya Maximiles özellikli bireysel kredi kartınız ile MACFit kulüplerinde gerçekleştireceğiniz yeni ve yıllık peşin üyelik işleminizden 600 TL indirim kazanın!

  ​Kampanya katılımlı olup katılımınızın kampanya dönemi içinde ödeme işleminizden önce yapılması gerekmektedir.

  Katılmak için: Kampanya tarihlerinde alışverişinizden önce İşCep veya Maximum Mobil uygulamasında "Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

  Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Maximum ve Maximiles markalı tüm bireysel kredi kartları kampanyaya dahildir.

  Kampanyaya dahil olmayan kart ve işlemler: Bankamatik Kartları, MaxiPara Kartlar, Privia/Privia Black Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, üyelik iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir.

  Ek koşullar:

  •  Aydan aya taahhütlü yıllık üyelik işlemleri kampanyaya dahil değildir.
  • Yıllık üyelik işlemlerinde, İş Bankası bireysel kredi kartlarına özel 9 taksite kadar ödeme imkanı bulunmaktadır.
  • Web sitesi (https://www.macfit.com/) üzerinden yapılan yeni ve yıllık üyeliklerde, kampanyadan yararlanabilmek için "Bize Katıl" tıklandıktan sonra şehir ve kulüp seçiminin ardından "Promosyon kodunuz varsa giriniz" adımını takip ederek "Promosyon kodu" alanına "Max600" kodu girilerek giriş yapılması gerekmektedir.
  • Kampanya katılımlı olup katılımın ödeme işleminizden önce yapılması gerekmektedir. Kampanyaya sadece İşCep veya Maximum Mobil’den katılım sağlanabilmektedir.
  • MACFit kulüplerinde geçerli indirim kampanyamız, kampanya dönemi içerisinde İş Bankası Maximum/Maximiles özellikli bireysel kredi kartınız ile minimum 7.500 TL ve üzeri peşin/taksitli olarak gerçekleştireceğiniz yeni yıllık üyeliklerde geçerli olacaktır.
  • Kampanya kapsamında kazanılan 600 TL indirim tutarı, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır.
  • Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen yıllık üyelik işleminin iptal edilmesi durumunda kazanılan indirim tutarı geri alınacaktır.
  • Kampanya diğer MaxiPuan ve/veya indirim kampanyalarıyla birleştirilemez. İş Bankası Maximum/Maximiles özellikli bireysel kredi kartları ile MACFit kulüplerinde yapılacak yeni yıllık peşin üyelik işleminde uygulanan 600 TL indirim kampanyası ve 9 taksit kampanyası birleştirilebilir.
  • 01 Aralık 2023 - 31 Ocak 2024 tarihleri arasında bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve sadece 600 TL indirim kazanabilir. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda indirim, ek karta yansıtılacaktır. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı yararlanamayacaktır.

  Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Mars Athletic kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

  Daha Fazla Bilgi Al