McDonald’s 2’li Happy Meal etli burger menu kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

03.08.2023

Bitiş Tarihi

15.08.2023


McDonald’s 2’li Happy Meal etli burger menü kampanyasını ıskalamayın. Kişi başı 100 lira ve 2 kişilik toplam 200 liraya McDonald’s Happy Meal etli Burger menünün tadına varabilirsiniz.McDonald's kampanyası


Lezzetli bir öğün için mükemmel bir seçenek olan McDonald's 2'li Happy Meal Etli Burger Menü, gurme burger sevenlerin aklını başından alacak bir fırsat sunuyor. Fast-food deneyimini zirveye taşıyan bu menü, etli burgerin yanı sıra eşsiz yan ürünleri ve içecekleriyle birlikte sadece kişi başı 100 lira. İki kişilik bir öğün için toplamda sadece 200 lira ödeyerek bu lezzetli menüyü deneyimleyebilirsiniz.

McDonald's'ın bu özel Happy Meal menüsü, kaliteli ve lezzetli etli burgerler sunuyor. Özenle hazırlanan bu burgerler, hem et severlerin hem de fast food tutkunlarının favorisi olacak. İster çift olarak romantik bir akşam yemeği için, ister arkadaşlarınızla keyifli bir öğle yemeği için bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

McDonald's'ın eşsiz lezzetlerinden oluşan Happy Meal menüsü, hem lezzetiyle hem de uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Bu kampanya ile birlikte, hem kendinize hem de sevdiklerinize lezzetli bir sürpriz yapabilirsiniz. Lezzet dolu bir deneyim için McDonald's'ın bu fırsatına göz atın.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala