MediaMarkt eskiyi getir yeniyi götür kampanyası! Büyük değişim fırsatını
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

25.07.2022

Bitiş Tarihi

31.12.2022


MediaMarkt eskiyi getir yeniyi götür kampanyası kaçmaz. Cep telefonlarında geçerli olan inanılmaz değişim kampanyası sizleri bekliyor.

Almanya'nın en büyük elektronik satış mağazaları zincirine sahip olan Metro Group'un kuruluşu olan MediaMarkt’ta kaçırılmayacak kampanyalar var. MediaMarkt, cep telefonlarında geçerli olan eskiyi getir yeniyi götür kampanyasıyla adından sıkça söz ettiriyor.

Eskiyi getir yeniyi götür kampanyasının adımları
• Satın almak istediğiniz yeni cihazın detay sayfasında bulunan “Eski Cihazını Yenile” kampanyasına tıklayın
• Açılan sayfaya eski cihazınızın modelini, markasını ve diğer bilgilerini girin.
• Eski cihazın geri alım bedelinin hesabınıza yatması için iletişim ve banka bilgilerinizi detaylıca girin.
• Bu işlemlerden sonra yeni cihazınızı satın almak için sepet ekranına geri dönerek gerekli ödemeleri tamamlayın.
• Eski cihazınızı belirttiğiniz adrese gönderilen “geri dönüş kiti” ile ücretsiz bir şekilde bize gönderin.
• İncelemeler tamamlansın biz de eski cihazınızın geri adım bedelini hesabınıza yatıralım.
• Tüm bu işlemleri (hiçbir kampanya farklılığı olmadan) mağazalarımızdan da gerçekleştirebilirsiniz.

Eskiyi Getir Yeniyi Götür Kampanyasında eski cihazın ücret hesaplaması nasıl yapılır?

Eski cihazınızın ücret bedeli marka, model ve hasar durumuna göre farklılaşmaktadır. Web sitemiz üzerinden başvurunuz sırasında cihazınızın marka, model vb. bilgileri girip sorunsuz bir şekilde çalıştığını veya varsa çalışmayan fonksiyonlarını belirttiğinizde karşınıza bir teklif çıkacaktır.

Eski cihazınızı MediaMarkt’ın anlaşmalı iş ortağına teslim ettikten sonra ilgili kontroller yapılır. Cihazınızın, başvuru esnasında belirttiğiniz özellikleri uygun değilse teklif yenilenir ve tarafınıza bilgilendirme yapılarak revize teklif onayı alınır. Teklif tutarı 15 gün içerisinde belirtmiş olduğunuz IBAN numarasına ait hesaba yatırılır. Onay vermediğiniz takdirde ürününüz belirttiğiniz adrese ücretsiz olarak geri gönderilir.

MediaMarkt eskiyi getir yeniyi götür kampanyası

Sürdürülebilir dünya hedefini koruyan MediaMarkt eskiyi getir yeniyi götür kampanyasıyla adından söz ettiriyor.

Çevreye ve topluma faydalı projelerle adından söz ettiren teknoloji mağazalar zinciri MediaMarkt bu nosyonla eskiyi getir yeniyi götür kampanyasına hız verdi. Akıllı telefonlarla geçerli olan yeni fırsat sayesinde eski cihazlar yenilenecek.

MediaMarkt eskiyi getir yenisini götür kampanyasından yararlanmak çok basit. MediMarkt internet sitesinde eski telefonunuzun marka ve modelini kaydedin. Paranın hesabınıza yatması, ödeme almak için banka bilgilerinizi girin. Şimdi tek yapmanız gereken yeni bir cihaz satın almak için sepet ekranına dönmek.

Eski telefonunuzu sizin belirttiğiniz adrese gönderilen ‘geri dönüş kiti’ ile ücretsiz şekilde MediaMarkt’a göndermeyi unutmayın. İşlemler tamamlandığında eski telefonunuz için geri alım ücreti hesabınıza yatırılacak.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala