Migros Himo L2 elektrikli scooter indirim kampanyası! Scooter almadan önce nelere dikkat edilmeli?
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

21.08.2022

Bitiş Tarihi

24.08.2022


Tatil dönüşü Migros alışverişleri yine kazandırıyor. Migros Himo L2 elektrikli scooter indirim kampanyasına göz atın. Scooter 8.999 liraya satışta.

Çok kısa bir sürede şehir içi ulaşımın en rahat ve eğlenceli yollarından birine elektrikli scooter’lar her geçen gün daha da popüler hale geliyor.

Paylaşımlı scooter ekosistemi gittikçe genişlerken bazı insanlar kendi scooter’larını satın alıyor. Eğer şehir içi ulaşımını bir scooter ile çözmeyi düşünüyorsanız, Himo L2 scooter tam size göre olabilir. Stoklar tükenmeden indirime yetişin.

Migros’tan alacağınız indirimli Himo L2 elektrikli scooter Money Kart veya MoneyBonus ile yapılan alışverişlerde geçerli.

Günlük ulaşımda scooter kullanmanın avantajları

Günlük ulaşımda scooter kullanmanın birçok avantajı vardır. Arabalardan çok daha ucuzdurlar, bu yüzden size benzin ve bakım masraflarından tasarruf sağlarlar. Ayrıca çok daha küçüktürler, bu nedenle trafikte park etmek ve manevra yapmak kolaydır. Ayrıca arabalardan çok daha çevre dostudurlar, bu nedenle kirliliği ve iklim değişikliğini azaltmak için üzerinize düşeni yapmanıza yardımcı olurlar.Bölüm girişi.

Şehirde dolaşmak için elektrikli scooter kullanmaktan gerçekten zevk alabilirsiniz. Yürümekten veya otobüse binmekten çok daha eğlenceli ve bisiklete binmekten çok daha rahat. Gitmen gereken yere terlemeden, nefesin kesilmeden gidebilirsiniz. Üstelik park etme derdi de yok.

Migros Himo L2 elektrikli scooter özellikleri

Bu üründen en fazla 2 adet sipariş verilebilir. Belirtilen adet üzerindeki siparişleri Migros iptal etme hakkını saklı tutar.

Ağırlık:18.8 kg

Maks Hız: 25 KM/H

Pil Kapasitesi: 10.400 mAH

Motor: 350 W

Maks Yokuş Çıkma Açısı: Yaklaşık %20

Sürüş Mesafesi: 6 kmH/18 kmH/25 kmH

Lastik Tekerlek

Çift Fren (Ön: Elektronik, Arka: Mekanik Disk Fren)

Şarj Süresi: Ortalama 6 Saat

Ön Arka Işık

Ebat: Kullanımda: 118x49,5x120 Cm

Katlandığı Zaman: 118x49,5x49 Cm

En Doğru Elektrikli Scooter Nasıl Seçilir?

Elektrikli bir scooter satın almayı mı düşünüyorsunuz? Eğer öyleyse, yalnız değilsiniz. Elektrikli scooterlar, özellikle işe gidip gelmek için giderek daha popüler hale geliyor. Çevre dostudurlar, verimlidirler ve pekçok şeyden tasarruf etmenizi sağlar. Ancak piyasadaki pek çok farklı elektrikli scooter varken, sizin için doğru olanı nasıl seçersiniz?

Mükemmel elektrikli scooter'ı nasıl seçeceğiniz konusunda ipuçları almaya hazır mısın? Ne tür bir scooter'a ihtiyacınız olduğuna karar vermek, farklı modelleri karşılaştırmak ve satın almadan önce bunları test etmek gibi konuları ele alacağız. Bu yazının sonunda, ihtiyaçlarınız için doğru elektrikli scooter'ı seçme konusunda uzman olacaksınız.

Nasıl Bir Scooter'a İhtiyacınız Var?

Hangi elektrikli scooter'ın sizin için doğru olduğuna karar vermenin ilk adımı, onu nasıl kullanacağınızı düşünmektir. İşe gidip gelmek için elektrikli bir scooter'a mı ihtiyacınız var? Mahallede keyifli gezintiler için mi? Yoksa off-road maceraları için mi? Bu soruyu yanıtlamak, ihtiyaçlarınız için mükemmel elektrikli scooter'ı bulmak için aramanızı daraltmanıza yardımcı olacaktır.

İşe gidip gelmek için elektrikli bir scooter'a ihtiyacınız varsa, yüksek hızlarda seyahat edebilen ve uzun menzilli bir model aramak isteyeceksiniz. Ayrıca, toplu taşıma araçlarına götürebilmeniz veya ofisinizde veya evinizde saklayabilmeniz için kolayca katlanabildiğinden emin olmak isteyeceksiniz.

Öte yandan, yavaş sürüşler için elektrikli bir scooter arıyorsanız, hız ve menzil o kadar büyük bir öncelik olmayabilir. Eğer öyleyse manevra yapması kolay bir elektrikli scooter bulmaya odaklanmak isteyebilirsiniz.

Son olarak, elektrikli scooter'ınızı arazi maceraları için kullanmayı planlıyorsanız, büyük lastiklere ve engebeli araziyi kaldırabilecek güçlü frenlere sahip olduğundan emin olmak isteyeceksiniz. Ayrıca daha yumuşak bir sürüş için süspansiyonlu bir model de tercih edebilirsiniz.

Elektrikli Scooter Fiyatlarını Karşılaştırın

Migros’ta satılan indirimli Himo L2 scooter sizin için uygun olabilir. Elektrikli scooterlara bakarken fiyatları karşılaştırmak önemli ancak böyle iyi fırsatlar bulabilirsiniz. Migros dışında A101, Bim ya da Carrefour gibi alternatif marketler de zaman zaman scooter satışı yapıyor. Fiyatları karşılaştırırken onlara da göz atabilirsiniz.

Bir scooter satın almak üzereyseniz bakmanız gereken ilk şey garantidir. Birçok şirket ürünleri için bir garanti sunar, ancak şirketin iyi bir garanti sunduğundan emin olmak önemli. Bazı şirketler yalnızca sınırlı bir garanti sunarken, diğerleri tam bir garanti verebilir. Elektrikli scooter satın almadan önce garanti şartlarını anladığınızdan emin olmalısınız.

Scooterların pil ömrünü karşılaştırmak isteyeceksiniz. Bazı elektrikli scooterların pil ömrü diğerlerinden daha uzundur. Elektrikli scooter'ınızı uzun süre kullanacaksanız, pil ömrünün uzun olduğundan emin olun.

Fiyatları karşılaştırırken bakmanız gereken son şey, şirketin müşteri hizmetleridir. Elektrikli scooter'ınızla ilgili herhangi bir sorun olması durumunda şirketin iyi bir müşteri hizmetine sahip olduğundan emin olmak isteyeceksiniz.

Test Sürüşü ve Karşılaştırma

Eğer aklınızda net bir fotoğraf oluştuysa elektrikli scooterları test etmeye başlamanın zamanı geldi. Bu, nasıl çalıştıkları ve sizin için uygun olup olmadıkları konusunda fikir edinmenin en iyi yoludur. Farklı modelleri denediğinizden emin olun, böylece yan yana çok daha gerçekçi bir karşılaştırma yapmış olursunuz.

Elektrikli scooter sürmeyi test ederken bol bol soru sorduğunuzdan emin olun. Her modelin menzili ve pilin şarj edilmesinin ne kadar sürdüğünü öğrenin. Depolama kapasitesi veya katlama özellikleri gibi sizin için önemli olabilecek özel özellikler konusunda bilgi alın.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala