Migros Oral B Vitality Pro şarjlı diş fırçası indirimde
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

28.08.2022

Bitiş Tarihi

03.09.2022


Migros’da yaz fırsatları devam ederken ünlü diş fırçası markası şarjlı Oral B Vitality Pro da indirime girdi. Oral B şarjlı diş fırçasını Migros indirimiyle satın alabilirsiniz.

Oral B diş fırçası 549 yerine 329,94 liraya satışta. Diş fırçalamayı çok daha konforlu ve sağlıklı hale getiren Oral B'nin Vitality Pro adlı yeni diş fırçası Migros ile yüzde 40 daha ucuz. Üstelik sadece diş fırçası da değil. Pantene keratin koruyucu maskeler yaprak inceliğindeki Orkid’ler çok daha indirimli fiyatlarla satışta.

Oral B şarjlı diş fırçasının fardaları

Oral B şarjlı diş fırçası, çoğu diş fırçasından daha iyi temizler ve bakterileri daha etkili bir şekilde yok eder. Ayrıca, fırçalama süresini kısaltarak dişlerinizi daha etkili bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Oral B şarjlı diş fırçası kullanımı ile birlikte pek çok fayda elde edilmektedir. Bu diş fırçası sayesinde birçok kişi daha temiz bir gülüşe sahiptir. Ayrıca, bu diş fırçasının kullanımı sayesinde diş eti hastalıkları da önemli ölçüde önlenmektedir.

Oral B şarjlı diş fırçası kullanımı

Oral B şarjlı diş fırçası, çoklu fonksiyonlu bir diş fırçasıdır. Bu fırça, farklı türlerdeki dişleri temizlemeye ve bakımına yardımcı olur. Bu fırça ayrıca güçlü ve etkili bir şekilde çalışan bir motora sahiptir. Oral B şarjlı diş fırçasının bir diğer avantajı da, kullanıcılar tarafından oldukça memnuniyetle kullanılan bir ürün olmasıdır.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala