Image Description

  N11'de okul-kırtasiye alışverişlerinde 175 TL indirim sağlayan kupon kodu

  N11'de okul-kırtasiye alışverişlerinde 175 TL indirim sağlayan kupon kodu

  Kampanya Detayları

  8/14/2023 / 9/17/2023

  N11 okul-kırtasiye alışverişlerinde 175 TL indirim sağlayan kupon kodu fırsatını ıskalamayın. n11.com’da okul alışverişleri için ister 50, ister 75 ya da isterseniz 175 TL değerinde indirim kazandıran kupon kodları sizi bekliyor.

  n11.com'da Okul Alışverişleriniz İçin Büyük İndirim Fırsatı!

  Okulların açılmasına sayılı günler kala, kırtasiye alışverişlerinizde büyük indirimlerle karşılaşmak istemez misiniz? n11.com, okul alışverişlerinizi daha ekonomik hale getirecek harika bir kampanya başlattı. n11.com'un sunduğu bu özel indirim fırsatıyla okul alışverişleriniz hem kaliteli hem de ekonomik olacak. Kırtasiye ürünlerinden okul çantalarına, defterlerden kalemlere kadar birçok üründe indirimli fiyatlarla alışveriş yapma şansını kaçırmayın!

  Kupon Kodu İle İndirim Avantajı

  n11.com, okul ve kırtasiye alışverişlerinizde cebinizi rahatlatacak bir indirim fırsatı sunuyor. Alışveriş tutarınıza göre değişen indirim kuponlarıyla, ihtiyaçlarınızı daha uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

  Nasıl Kullanılır?

  Alışverişinizi tamamladıktan sonra ödeme ekranında kupon kodu bölümüne gelerek indirim kodunuzu girebilirsiniz. Böylece sepet tutarınız otomatik olarak indirimli hale gelecektir. Kampanya boyuncan her gün "okul50", "okul100"ve "okul175"kodunu Hesabım > Kuponlarım > Yeni Kupon Gir alanından yükleyebilirsiniz. 250 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL, 750 TL ve üzeri harcamada 100 TL ve 3.000 TL ve üzeri alışverişlerde 175 TL değerindeki kuponu ödeme sayfasında seçin ve alışverişinizi daha hesaplı hale getirin.

  Hangi İndirimden Faydalanabilirim?

  • 50 TL değerindeki kupon kodu ile belirli bir tutar üzeri alışverişlerinizde ekstra indirim kazanabilirsiniz.
  • 75 TL değerindeki kupon kodu ile daha yüksek tutarlı alışverişlerinizde daha fazla indirim elde edebilirsiniz.
  • En büyük avantaj olan 175 TL değerindeki kupon kodu ile büyük alışverişlerinizde ciddi bir indirim kazanabilirsiniz.
  Bu özel indirim fırsatı stoklarla sınırlıdır. Okul alışverişlerinizi planlarken n11.com'un bu kupon kodlarından yararlanarak bütçenizi koruyabilirsiniz.
  Daha Fazla Bilgi Al