Image Description

  Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Verenlere 400 TL'ye Varan Bonus Hediye

  Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Verenlere 400 TL'ye Varan Bonus Hediye

  Kampanya Detayları

  5/20/2024 / 6/30/2024

  Türkiye Finans, yeni müşterileri için cazip bir kampanya sunuyor. 20 Mayıs - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında mobilden Happy Bonus Kart başvurusu yapıp otomatik fatura ödeme talimatı verenler, 400 TL’ye varan bonus kazanma fırsatını yakalıyor. Bu kampanya müşterilere bankanın otomatik fatura ödeme talimatı ve Happy Bonus kredi kartı avantajlarından yararlanırken ek kazanç sağlamayı hedefliyor.

   

  Türkiye Finans’ta Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Verenlere 400 TL'ye Varan Bonus!

   

  Kampanyadan yararlanmak için Türkiye Finans Mobil Uygulaması üzerinden yeni Happy Bonus Kart başvurusu yapmanız gerekiyor. Kartınız onaylandıktan sonra, CEPTETEB Mobil veya İnternet Şubesi üzerinden otomatik fatura ödeme talimatı vererek elektrik, su, doğalgaz gibi düzenli fatura ödemelerinizi takip etme zahmetinden kurtulabilirsiniz. Kampanya kapsamında kartınızla yapacağınız 1.000 TL ve üzeri ilk harcamanıza 100 TL bonus kazanabilirsiniz. Ayrıca verdiğiniz her otomatik fatura ödeme talimatı için 75 TL, toplamda ise 300 TL bonus kazanabilirsiniz.

   

  Kampanya 7 Ağustos 2023 - 30 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için Happy Bonus Kart başvurusu yapmış ve onaylanmış olmanız gerekmektedir. Her müşteri kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir ve bir müşteri en fazla 400 TL bonus kazanabilir. Otomatik fatura ödeme talimatlarının 6 ay boyunca aktif kalması gerekmektedir. 6 ay içinde iptal edilen talimatlar için verilen bonuslar geri alınacaktır.

   

  Kampanya, sadece mobilden Türkiye Finanslı olan bireysel müşteriler için geçerlidir. Talimatlar, Türkiye Finans Mobil veya İnternet Şubesi, 0850 222 22 44 numaralı Müşteri İletişim Merkezi veya Türkiye Finans şubeleri üzerinden verilebilir. Cari hesaptan kredi kartına kaydırılan otomatik fatura ödeme talimatları kampanyaya dahil değildir. Ek kartlarla yapılan yüklemeler de asıl karta sayılacaktır ancak ek kartlar kampanyaya dahil değildir.

   

  Kazandığınız bonuslar, otomatik fatura ödeme talimatı verdikten bir ay sonra kartınıza yüklenecek ve bir ay boyunca kullanılabilecektir. Kullanılmayan bonuslar, yüklendikten bir ay sonra geri alınacaktır. Kampanya ile ilgili herhangi bir değişiklik yapılması durumunda Türkiye Finans Katılım Bankası AŞ tüm hakları saklı tutar.

   

  Bu kampanya ile Türkiye Finans, yeni müşterilere sunulan avantajlarla bankacılık deneyimini daha karlı ve kolay hale getiriyor. Mobilden Happy Bonus Kart başvurusu yaparak ve otomatik fatura ödeme talimatı vererek 400 TL’ye varan bonus kazanabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmayın ve Türkiye Finans’ın avantajlarından hemen yararlanın!

  Daha Fazla Bilgi Al