Image Description

  Özdilek seçili Paşabahçe ürünlerinde 2 al 1 öde kampanyası

  Özdilek seçili Paşabahçe ürünlerinde 2 al 1 öde kampanyası

  Kampanya Detayları

  3/2/2023 / 3/13/2023

  Özdilek seçili Paşabahçe ürünlerinde 2 al 1 öde kampanyasını kaçırmayın. Kampanya, 2-13 Mart 2023 tarihleri arasında geçerlidir.

  Özdilek seçili Paşabahçe ürünlerinde 2 al 1 öde kampanyası

  Geniş ürün yelpazesine sahip olan Özdilek’te indirim fırsatları bitmek tükenmek bilmiyor. Dünyaca ünlü markaları size ulaştıran Özdilek’te seçili Paşabahçe marka ürünlerde sepette 2 al 1 öde kampanyası var. Kampanya, 2-13 Mart 2023 tarihleri arasında geçerlidir. İndirim 2 ürün sepete eklendikten sonra fiyatı düşük olan üründe geçerli olacaktır. Onlarca ürünün yer aldığı kampanya kapsamında 400 TL ve zeri alışverişlerde kargo ücreti ödenmiyor.

  Bu kampanya Paşabahçe’nin yeni ve popüler cam ürünleri arasından seçilen ürünler üzerinde geçerli olacak. Paşabahçe cam ürünlerinin kalitesi ve dayanıklılığı herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Bu kampanyada, müşteriler bu üstün kalitedeki ürünlere daha uygun fiyatlarla sahip olabilecek.

  Kampanyanın avantajlı sınırlı bir süre için geçerli. Kampanyaya dahil olan ürünler arasında bardaklar, vazolar, süs tabakları, buz küpleri ve dekoratif objeler yer alıyor. Bu ürünlerin fiyatlarında değişen oranlarda indirim uygulanacak. Kampanya dahilinde satın alınacak tüm ürünlerin garanti süreleri iki yıl olarak belirlenmiş.

  Sonuç olarak, bu kampanya ile Paşabahçe’nin kaliteli cam ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olmak isteyen müşteriler için mükemmel bir fırsat olduğunu söyleyebiliriz. Bu indirim kampanyasının birçok kişi tarafından ilgiyle takip edileceğini ve yararlanılacağını düşünüyorum.

  Daha Fazla Bilgi Al