Image Description

  Pttcell Ekonomik 30 GB Tarifesi

  Pttcell Ekonomik 30 GB Tarifesi

  Kampanya Detayları

  2/2/2024 / 6/30/2024

  Pttcell Ekonomik 30 GB Tarifesi'ne geçiş oldukça kolaydır. Yeni hat tesisi, numara taşıma veya Pttcell faturalı tarifeler dışındaki tüm faturalı ve faturasız tarifelerden bu avantajlı tarifeye geçiş yapabilirsiniz. Ayrıca, Pttcell Ekonomik 1 GB, Pttcell Ekonomik 5 GB, Pttcell Ekonomik 10 GB ve Pttcell Ekonomik 20 GB Tarifelerinden geçiş yapma şansına da sahipsiniz.

  Fiyatlandırma ve Taahhüt

  Faturalı Pttcell Ekonomik 30 GB Tarifesi aylık 299 TL'dir ve bu fiyat, numara taşıma, yeni hat tesisi ve Pttcell faturalı tarifeler dışındaki diğer faturalı veya faturasız tarifelerden geçiş yolu ile kayıt olan müşteriler için geçerlidir. Bu tarife 12 ay taahhütlüdür ve KDV ile ÖİV dahildir.

  İletişim Avantajları

  Tarife kapsamında sınırsız grup içi dakikalar, yurt içi her yöne 1000 dakika, yurt içi her yöne 100 SMS ve yurt içi 30 GB cepten internet kullanım hakkı bulunmaktadır. Grup içi sınırsız dakikalar, faturalı ve faturasız tüm Pttcell tarifelerini arama imkanı sunar.

  Taahhüt ve Ücretlendirme

  Tarife, SMS aracılığıyla taahhüt verme seçeneği sunmaktadır. Taahhüt verilmediği durumda aylık tarife ücretine 150 TL ek ücret eklenir. Grup içi sınırsız dakikalar, sadece Pttcell aboneleri ile yapılan görüşmelerde geçerlidir.

  Daha Fazla Bilgi Al

  Mobil Hat Kampanyaları