QNB Finansbank’ta günlük kazanç için 'Çift Sarılı Hesap' avantajlı faiz kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

26.04.2023

Bitiş Tarihi

14.05.2023


QNB Finansbank’ta günlük kazanç için avantajlı faiz oranları kampanyasına göz atabilirsiniz. Gecelik faiz veren Çift Sarılı Hesap fırsatlarını ıskalamayın.


Finansbank’ta gündelik vademiz hesabın rahatlığını doyasıya yaşayın. Finansbank Çift Sarılı Hesap sahipleri yüzde 26’ya varan faiz oranlarıyla daha fazla kazanırken diledikleri an para çekme ya da yatırma imkanından da yararlanabiliyor.


Çift Sarılı Hesap açabilmek ve yüksek faizden yararlanabilmek için herhangi bir ön koşul yoktur. Hesabınız Türk Lirası, Amerikan Doları veya Euro üzerinden açabilirsiniz.

Finansbank Çift Sarılı Hesap kampanyası


Bankacılık sektöründe birçok avantaj sunan hesap türleri arasında tanışma faiziyle dikkat çeken bir seçenek bulunmaktadır. Bu hesap türü, kişiye özel hesaplanan avantajlı faiz oranlarıyla birlikte sunulmaktadır. Ayrıca, günlük kazancınızı anında hesabınızda görebilir ve gün içerisinde dilediğinizce para çekme ve yatırma imkanı elde edersiniz.Bu hesap türü, "vadem bozulur"düşüncesi olmadan rahatça acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilme avantajı sunar. Ayrıca, havale/EFT veya fatura ödemeleri gibi vadesiz hesaplarda sunulan her türlü bireysel bankacılık işlemini yapabilirsiniz. Bu hesap türü, müşterilerine %26.00'ye varan tanışma faizi ve birçok farklı avantaj sunmaktadır.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala