Image Description

  Reçellerde 2 Al 1 Öde Fırsatı

  Reçellerde 2 Al 1 Öde Fırsatı

  Kampanya Detayları

  6/1/2024 / 6/16/2024

  CarrefourSA 1 - 16 Haziran 2024 tarihleri arasında reçel severler için harika bir kampanya sunuyor. Bu kampanya kapsamında CarrefourSA mağazalarında reçellerde 2 al 1 öde fırsatı sizi bekliyor. Bu avantajlı kampanya kahvaltı sofralarınızı tatlandırırken, bütçenizi de korumanıza yardımcı olacak.

   

  CarrefourSA'dan Reçellerde 2 Al 1 Öde Kampanyası!

   

  CarrefourSA müşterilerine sunduğu cazip fırsatlarla alışveriş deneyimini daha keyifli hale getiriyor. 1 - 16 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerli olan bu özel kampanya ile CarrefourSA, reçel severlere büyük bir tasarruf imkanı sunuyor. Kampanya kapsamında CarrefourSA mağazalarında iki adet reçel aldığınızda üçüncü reçeli ücretsiz olarak alabilirsiniz. Bu fırsat lezzetli reçellerle dolu sofralar kurarken bütçenizi de korumanızı sağlayacak.

   

  Reçeller, kahvaltı sofralarının vazgeçilmez lezzetlerinden biridir. CarrefourSA’nın sunduğu bu kampanya ile farklı reçel çeşitlerini deneyebilir ve favori lezzetlerinizi stoklayabilirsiniz.

   

  CarrefourSA’nın sunduğu bu fırsat, reçel sevenler için mükemmel bir alışveriş deneyimi sunuyor. Kahvaltılarınızı tatlandıracak, özel günlerde sofralarınızı şenlendirecek reçelleri bu kampanya ile daha avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Bütçenizi zorlamadan alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

  Daha Fazla Bilgi Al