Image Description

  Seçili Sakızlarda 2 Al 1 Öde Fırsatı

  Seçili Sakızlarda 2 Al 1 Öde Fırsatı

  Kampanya Detayları

  6/8/2024 / 6/15/2024

  CarrefourSA 8 - 15 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak harika bir kampanya ile müşterilerine büyük bir fırsat sunuyor. Bu kampanya kapsamında seçili sakızlarda 2 al 1 öde fırsatından yararlanabilirsiniz. Sakız sevenler için mükemmel bir fırsat olan bu kampanya CarrefourSA mağazalarında sizleri bekliyor.

   

  CarrefourSA'dan Seçili Sakızlarda 2 Al 1 Öde Fırsatı

   

  CarrefourSA, geniş ürün yelpazesi ve avantajlı kampanyaları ile müşterilerine her zaman en iyi alışveriş deneyimini sunmayı hedefliyor. Bu özel kampanya sakız severlerin yüzünü güldürecek. Seçili sakızlarda geçerli olan 2 al 1 öde fırsatı ile en sevdiğiniz sakızları stoklama zamanı!

   

  Sakız, hem nefes tazelemek hem de ağzınızın tadını değiştirmek için tercih edilen popüler bir üründür. CarrefourSA'nın bu kampanyası ile sevdiğiniz sakız markalarından dilediğinizi seçebilir ve iki paket alarak üçüncü paketi ücretsiz olarak alabilirsiniz. Bu sayede hem favori sakızlarınıza uygun fiyatla sahip olacak hem de tasarruf edeceksiniz.

   

  Kampanya 8 - 15 Haziran 2024 tarihleri arasında CarrefourSA mağazalarında geçerlidir. Bu tarihler arasında mağazaya giderek kampanya dahilindeki sakızlardan dilediğinizi seçebilir ve kasada 2 al 1 öde fırsatından faydalanabilirsiniz. Hem çocuklar hem de yetişkinler için ideal olan bu kampanya alışverişlerinizi daha keyifli hale getirecek.

  Daha Fazla Bilgi Al