Şok Fenoti 55 inç Full HD Android Smart televizyon kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

14.12.2022

Bitiş Tarihi

20.12.2022


Şok Fenoti 55 inç Full HD Android Smart televizyon kampanyasını kaçırmayın. Şok marketin 14-20 Aralık 2022 tarihlerinde geçerli olan indirimli aktüel kataloğunda daha pek çok ürün yer alıyor.

Şok indirim katalogları, indirimli ürünler için en bilinen güvenilir kataloglardan biridir. Satın almak istediğiniz herhangi bir şey için en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olur.

Şok Fenoti Android Smart televizyon kampanyası


Her hafta kaçırılmayacak fırsatlar sunan ŞOK, 14-20 Aralık 2022 tarihleri arası geçerli olacak olan kampanyalı aktüel ürünleri vatandaşla buluşturmaya devam ediyor. Peki bu hafta ŞOK’ta neler var? Teknolojik ev eşyaları, mutfak eşyaları, çocuk oyuncakları, dekorasyon eşyaları, giyim tekstil, gibi birbirinden farklı indirimli ürünler bu hafta ŞOK’un raflarında olacak.

Her hafta raflarını indirimli ürünlerle yenileyen market zinciri, sosyal medya gündemine bomba gibi düşen satışlarına bir yenisini daha eklenecek. Pek çok vatandaşın dikkatini çeken Fenoti 55 inç Full HD Android Smart televizyon, 5.799 TL'lik fiyatıyla çarşamba günü satışa sunulacak.

 

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala