Şok hafta sonu fırsatlarında Aprilla araç içi süpürge kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

29.10.2022

Bitiş Tarihi

01.11.2022


Şok hafta sonu fırsatlarında Aprilla araç içi süpürge kampanyası kaçmaz. 29 Ekim – 1 Kasım tarihlerinde geçerli olan aktüel katalogda birçok farklı ürün sizleri bekliyor.

Bim indirim katalogları, indirimli ürünler için en bilinen güvenilir kataloglardan biridir. Satın almak istediğiniz herhangi bir şey için en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olur.

Şok Aprilla araç içi süpürge kampanyası


Türkiye'nin en büyük market zincirlerinden biri olan Şok, 29 Ekim- 1 Kasım 2022 tarihlerinde geçerli olan indirim kataloğunu yayınlandı. İndirimden faydalanmak isteyen vatandaşlar aktüel ürünler listesini inceliyor.

Şok marketin hafta sonu fırsatları kataloğu beyaz eşya ürünleriyle dikkat çekiyor. Beyaz eşya dışında oto lastiği, ısıtıcı, koltuk arkası organizer, oto cam suyu, led ekranlı park sensörü ve daha pek çok farklı ürün yer alıyor.

Şok’ta bu hafta özellikle araç sahiplerinin işini kolaylaştıracak bir ürün daha var. O da Aprilla markasına ait araç içi süpürgeden başkası değil. Yıkanabilir filtreye sahip süpürge araç çakmak girişlidir. 3 metre uzunluğa sahip araç içi süpürge 149,90 TL’ye sahiplerini bekliyor.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala