Teknosa Samsung Galaxy S22 telefon alana akıllı saat hediye kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

01.03.2023

Bitiş Tarihi

20.03.2023


Teknosa’da Samsung Galaxy S22 telefon alana akıllı saat hediye kampanyasını kaçırmayın. Kampanya 1-20 Mart 2023 tarihileri arasında geçerlidir.

Teknosa Samsung Galaxy S22 telefon alana akıllı saat hediye kampanyası


Türkiye’nin en büyük elektronik mağazası olan Teknosa’da mart ayına özel indirimler başladı. Teknosa’da Samsung Galaxy S22 Ultra akıllı telefon alımlarında 3.299 TL değerindeki Samsung Galaxy Watch4 40mm akıllı saat sepette hediye edilecektir.

Kampanya koşulları

  • Kampanyadan yararlanabilmek için tüm ürünlerin sepete eklenmesi ve sepet adımındaki Sepetinize özel kampanyalar alanından "Samsung Galaxy S22 Ultra Akıllı Telefon ile Birlikte Samsung Galaxy Watch4 40mm Akıllı Saat Sepette Hediye!"kampanyasının seçilmesi gerekmektedir, aksi takdirde hediye ürün kampanyasından yararlanılamaz.

  • Kampanyadan her bir müşteri yalnızca bir kez yararlanabilir. Aynı müşterinin kampanya kapsamında birden fazla ürün satın aldığı tespit edildiği takdirde ilk siparişten sonraki siparişler iptal edilecektir.

  • Kampanyaya dahil olan Samsung Galaxy Watch4 40mm Akıllı Saat 100 adet ile sınırlıdır.

  • Kampanyadan yararlanılarak satın alınan ürünler ayrı ayrı iptal/iade edilemez. Kampanyalı siparişlerdeki herhangi bir ürün iptal edildiğinde kampanya koşulu sağlanamadığından siparişte yer alan diğer ürünler de iptal edilecektir. İade işlemlerinde ise tüm ürünlerin gönderimi zorunludur.

  • Kampanya yalnızca satıcısı Teknosa olan ürünlerde geçerlidir.

  • Kampanya diğer sepet kampanyaları ile birleştirilemez.

  • Teknosa kampanyayı haber vermeksizin değiştirme ve bitirme hakkında sahiptir.


Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala