Teknosa Samsung Galaxy S23 cep telefon alana akıllı saat hediye
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

02.02.2023

Bitiş Tarihi

19.02.2023


Teknosa Samsung Galaxy S23 cep telefon alana akıllı saat hediye edilecektir. Kampanya 02-19 Şubat 2023 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyayı kaçırmayın.

Teknosa Samsung Galaxy S23 cep telefon alana akıllı saat hediye


Türkiye’de elektronik ve teknolojik eşya alışverişlerinde ilk tercih olan Teknosa’da indirim fırsatları bitmek tükenmek bilmiyor. Teknosa’da Samsung Galaxy S23 8GB / 256GB Akıllı Telefon Alımlarında 4.299 TL değerindeki Samsung Galaxy Watch5 Akıllı Saat sepette hediye olacaktır.

Kampanyadan yararlanabilmek için Samsung Galaxy S23 8GB / 256GB Akıllı Telefon Alımlarında Samsung Galaxy Watch5 Akıllı Saat'in sepete eklenmesi ve Sepetinize Özel kampanyalar alanından "Samsung Galaxy S23 8GB / 256GB Akıllı Telefon Alımlarında Samsung Galaxy Watch5 Akıllı Saat Sepette Hediye!"kampanyasının seçilmesi gerekmektedir.

Kampanya detayları  • Kampanya yalnızca satıcısı Teknosa olan ürünlerde geçerlidir.

  • Kampanyadan her bir müşteri yalnızca bir kez yararlanabilir. Aynı müşterinin kampanya kapsamında birden fazla ürün satın aldığı tespit edildiği takdirde ilk siparişten sonraki siparişler iptal edilecektir.

  • Kampanya diğer sepet kampanyaları ile birleştirilemez.

  • Kampanya Teknosa.com'da geçerlidir.

  • Kampanya 100 adet Samsung Galaxy Watch5 Akıllı Saat ​​​​​​ile sınırlıdır.

  • Kampanyadan yararlanılarak satın alınan ürünler ayrı ayrı iptal/iade edilemez. Kampanyalı siparişlerdeki herhangi bir ürün iptal edildiğinde kampanya koşulu sağlanamadığından siparişte yer alan diğer ürünler de iptal edilecektir. İade işlemlerinde ise tüm ürünlerin gönderimi zorunludur.

  • Teknosa kampanyayı haber vermeksizin değiştirme ve bitirme hakkını saklı tutar.


Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala