Image Description

  Teknosa'dan Galaxy A54 cep telefonu alana indirimli bluetooth kulaklık

  Teknosa'dan Galaxy A54 cep telefonu alana indirimli bluetooth kulaklık

  Kampanya Detayları

  5/17/2023 / 5/22/2023

  Teknosa'dan Galaxy A54 cep telefonu alana indirimli bluetooth kulaklık sizleri bekliyor. Kampanya 17-22 Mayıs 2023 tarihileri arasında geçerlidir.

  Teknosa'dan Galaxy A54 cep telefonu alana indirimli bluetooth kulaklık

  Elektronik ve teknolojik eşya perakendeciliği alanında faaliyet yürüten Teknosa'da indirim rüzgarı esiyor. Teknosa'da Samsung Galaxy A54 8GB/256GB akıllı telefon ile birlikte 1.499 TL değerindeki Samsung Galaxy Buds2 bluetooth kulaklık sepette 599 TL olacaktır.

  Kampanya detayları

  • Kampanyadan yararlanabilmek için Samsung Galaxy A54 8GB/256GB Akıllı Telefon ile Samsung Galaxy Buds2 Bluetooth Kulaklık'ın sepete eklenmesi ve Sepetinize Özel kampanyalar alanından "Samsung Galaxy A54 8GB/256GB Akıllı Telefon ile Birlikte Samsung Galaxy Buds2 Bluetooth Kulaklık Sepette 599TL!" kampanyasının seçilmesi gerekmektedir.
  • Kampanya yalnızca satıcısı Teknosa olan ürünlerde geçerlidir.
  • Kampanyadan her bir müşteri yalnızca bir kez yararlanabilir. Aynı müşterinin kampanya kapsamında birden fazla ürün satın aldığı tespit edildiği takdirde ilk siparişten sonraki siparişler iptal edilecektir.
  • Kampanya diğer sepet kampanyaları ile birleştirilemez.
  • Kampanya Teknosa.com'da geçerlidir.
  • Kampanya 100 adet Samsung Galaxy Buds2 Bluetooth Kulaklık ​​​​​​ile sınırlıdır.
  • Kampanyadan yararlanılarak satın alınan ürünler ayrı ayrı iptal/iade edilemez. Kampanyalı siparişlerdeki herhangi bir ürün iptal edildiğinde kampanya koşulu sağlanamadığından siparişte yer alan diğer ürünler de iptal edilecektir. İade işlemlerinde ise tüm ürünlerin gönderimi zorunludur.
  Daha Fazla Bilgi Al