Image Description

  Troy Mağazalarından Yapacağınız 20.000 TL ve Üzeri Mac ve Ipad Alışverişinize 2.000 TL Bankkart Lira

  Troy Mağazalarından Yapacağınız 20.000 TL ve Üzeri Mac ve Ipad Alışverişinize 2.000 TL Bankkart Lira

  Kampanya Detayları

  6/1/2024 / 6/15/2024

  Bankkart, teknoloji tutkunları için özel bir kampanya sunuyor. 1 - 15 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanya ile Troy mağazalarından yapacağınız Mac ve iPad alışverişlerinizde avantajlı bir fırsat sizleri bekliyor.

   

  Bankkart ile Troy Mağazalarından Yapacağınız Alışverişlerde 2.000 TL Bankkart Lira Kazanın

   

  Bankkart, Troy mağazalarından tek seferde yapacağınız 20.000 TL ve üzeri Mac ve iPad alışverişlerinize 2.000 TL Bankkart Lira hediye ediyor. Bu fırsattan yararlanmak için 1 - 15 Haziran 2024 tarihleri arasında kampanyaya katılmanız yeterli. Kampanya sadece fiziksel Troy mağazalarında geçerli olup, online alışverişlerde (troyestore.com) geçerli değildir.

   

  Kampanyaya katılmak için Bankkart Mobil'den, bankkart.com.tr'den veya "TROY" yazarak 4757'ye SMS göndererek katılım sağlamalısınız. Kampanya dahilinde kazanacağınız Bankkart Liralar, alışverişinizden hemen sonra kartınıza yüklenecek ve 14 Temmuz 2024 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan Bankkart Liralar ise 15 Temmuz 2024 tarihinde geri alınacaktır.

   

  Bankkart, Bankkart Genç ve Bankkart Başak sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özellikleri ile bu kampanyadan faydalanabilirler ancak Bankkart Lira kazanabilmek için işlemlerin Bankkart POS'undan yapılması gerekmektedir. Kampanya süresince bir müşteri en fazla bir kez ve toplamda 2.000 TL Bankkart Lira kazanabilir.

   

  Kazanılan Bankkart Liraları, Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde de kullanabilirsiniz ancak Bankkart Prestij ve Bankkart Prestij Plus kredi kartları için sunulan Katlanan Bankkart Lira özelliği bu kampanyada geçerli değildir. Ayrıca kampanyaya asıl kart sahipleri katılabilir, ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibinin harcamalarına dahil edilecektir.

   

  Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal/iade işlemleri ve Bankkart ücretsiz ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir. Kampanya dönemi boyunca yapılan işlemlerin iptal edilmesi durumunda verilen Bankkart Lira geri alınacaktır. Bankkart Kumbarada yeterli Bankkart Lira bulunmaması halinde kalan tutar hesaba veya kredi kartına borç olarak yansıtılacaktır.

   

  Bu özel kampanya, Mac ve iPad alışverişlerinizde büyük bir avantaj sunarak, teknolojik ürünlerinizi daha uygun fiyatlarla almanızı sağlayacak. Kampanya koşulları ile ilgili ayrıntılı bilgiye bankkart.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve Artı Bilgisayar A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

   

  Bu fırsatı kaçırmayın ve 1 - 15 Haziran 2024 tarihleri arasında Bankkart ile yapacağınız alışverişlerde 2.000 TL Bankkart Lira kazanın!

  Daha Fazla Bilgi Al