Image Description

  ​​​​Türk Telekom’a gelin, ilk ay 10GB hediye kazanın!

  ​​​​Türk Telekom’a gelin, ilk ay 10GB hediye kazanın!

  Kampanya Detayları

  2/2/2024 / 12/31/2024

  Türk Telekom'un müşterilerine sunduğu birbirinden cazip tarifelerle geliyoruz! Enfes 3, Enfes 6, Enfes 10, Enfes 15, Enfes 20, Kolay 2, Kolay 4, Kolay 8, Kolay 12 ve Kolay 20 Tarifelerine yeni hat tesisi, numara taşıma ve faturasız hatlardan geçiş yapan 4.5G uyumlu cihaz ve SIM karta sahip olan müşteriler, ilk ay 10GB hediye internet kazanıyor.

  Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirsiniz?

  Belirtilen koşulları sağlayan müşteriler, ilgili tarifelere geçtikleri ilk 30 gün içerisinde HEDIYE 10 yazıp 5555'e SMS göndererek kampanyaya katılım başvurusunda bulunabilirler. Kampanya kaydı başarıyla tamamlandıktan sonra müşterilere bilgi verilecek ve sunulan 10GB hediye interneti kullanmaya başlayabilecekler.

  Ücretsiz Veri Kullanımı Koşulları

  Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz veri kullanımı sadece yurt içinde Internet APN üzerinden gerçekleştirilecek kullanımları içermektedir. Şirketimiz, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları gibi hizmetlerin tarife kapsamındaki internet faydasını kullanımda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Kampanya Detayları ve Sonlandırma

  Kampanya kaydı başarıyla tamamlandıktan sonra, müşteriler talep ettikleri fatura dönemi itibariyle sunulan 31 günlük hediye internet faydasından yararlanmaya başlarlar. Ancak, bir GSM numarası kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir. Hattın iptal olması, numara taşınması, faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapılması veya tarife değişikliği durumlarında verilen indirim iptal edilecektir.

  Veri Kullanımı Süresi ve Geçerlilik

  Kampanya kapsamında sunulan 10GB hediye internetin geçerlilik süresi 31 gündür. Bu süre içinde kullanılmayan veriler bir sonraki döneme devretmeyecektir. Hediye internetin sona ermesinin ardından, internet kullanımları için mevcut tarife koşulları geçerli olacaktır. Türk Telekom'un sunduğu bu harika kampanyadan hemen faydalanın!

  Daha Fazla Bilgi Al

  Mobil Hat Kampanyaları