Image Description

  Türkiye İş Bankası Maximum'dan Les Benjamins'de 500 TL İndirim!

  Türkiye İş Bankası Maximum'dan Les Benjamins'de 500 TL İndirim!

  Kampanya Detayları

  1/17/2024 / 1/25/2024

  25 Aralık 2023 - 25 Ocak 2024 tarihleri arasında Maximum Kart'a özel Les Benjamins mağazalarından yapacağınız 5.000 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 500 TL İndirim!

  Kampanya katılımlı olup katılımınızın kampanya dönemi içinde alışverişinizden önce yapılması gerekmektedir.

  Katılmak için İşCep ve Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

  Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları kampanyaya dahildir.

  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Aidatsız kartlar, Ticari Bankamatik, Ticari Kredi Kartları, Bankamatik Kartlar, MaxiPara Kartlar ve Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

  Ek Koşullar: Kampanya Maximum anlaşmalı Les Benjamins mağazalarından yapılacak 5.000 TL ve üzeri ilk alışverişte geçerlidir. Kampanyaya sadece İşCep ve Maximum Mobil’den katılım sağlanabilir. Les Benjamins kampanyası kapsamında kazanılan indirim tutarı, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda kazanılan indirimler geri alınacaktır. Kampanya sadece fiziki mağazalarda geçerlidir. Bankamatik Kartları ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 500 TL indirim kazanabilir. Kampanya diğer MaxiPuan ve indirim kampanyalarıyla birleştirilemez.

  Türkiye İş Bankası A.Ş. ve LB Tekstil Global A.Ş. kampanyayı değiştirme hakkını saklı tutar.

  Daha Fazla Bilgi Al