Image Description

  Vestel’den 49 inç ve üstü televizyon alışverişlerinde 1 yıllık Digiturk taraftar paketi aboneliği hediye kampanyası

  Vestel’den 49 inç ve üstü televizyon alışverişlerinde 1 yıllık Digiturk taraftar paketi aboneliği hediye kampanyası

  Kampanya Detayları

  9/1/2022 / 10/31/2022

  Vestel’den 49 inç ve üstü televizyon alışverişlerinde 1 yıllık Digiturk taraftar paketi aboneliği hediye kampanyası kaçmaz. Kampanya 1 Eylül-31 Ekim 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

  Vestel 1 yıllık Digiturk taraftar paketi aboneliği hediye kampanyası

  Televizyon, mobil cihazlar, beyaz eşya, küçük ev aletleri ürün gamı; Yerli üretimin gururu Türkiye'nin yerli teknoloji şirketi olan Vestel’de kampanyalar bitmek tükenmek bilmiyor. Vestel’de 49 inç ve üstü televizyon alışverişlerinde 1 yıllık Digiturk taraftar paketi aboneliği hediye fırsatı sizleri bekliyor. Kampanya 1 Eylül-31 Ekim 2022 tarihleri arasında kampanyaya katılan Vestel yetkili satıcıları ve Vestel.com.tr’den alınan ve 15 Kasım 2022 tarihine kadar montajı yapılan 49” ve üstü Vestel Televizyonlarda geçerlidir. Ürünün montajı sonrası Vestel’den gönderilen SMS’te yer alan kampanya katılım kodu ile 30 Kasım 2022 tarihine kadar vestel.com.tr üzerinden başvuru formunu dolduran ve 7 Aralık 2022 tarihine kadar Digiturk Müşteri Hizmetlerinden çağrı oluşturan tüketiciler kampanyadan yararlanabilirler.

  DIGITURK UYGULAMA KOŞULLARI;

  Taraftar paketi ile tuttuğunuz takımın Süper Ligdeki tüm maçlarını izleyebilirsiniz. Ayrıca Anadolu Taraftar paketi ile 1 Anadolu takımının Süper Ligdeki tüm maçlarını da izleyebilirsiniz. Bol yıldızlı yapımların olduğu beIN MOVIES STARS ve unutulmaz sitcom’lar ile kahkahanın vazgeçilmez adresi beIN SERIES COMEDY kanalları da pakete dahildir. Ulusal kanallar, belgesel kanalları, Yaşam ve Eğlence kanalları, Çocuk kanalları paket dahilindedir. 12 aylık taahhütlü Digiturk Taraftar Paketi Vestel müşterilerine özel hediye edilmektedir. Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anteni olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum yapılması durumunda Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde peşin 475 TL olarak ödenebilir. Yeni Digiturk Müşterisi; yeni kurulum yaptırmak isteyen müşteriler başvuruları sonrasında kurulum yapılarak 12 ay ücretsiz olarak Taraftar paketini kullanabileceklerdir. Mevcut Digiturk Müşterisi; şifrelerin mevcut müşteri tarafından kullanılmak istenmesi durumunda mevcut abonelik paketinin üst paketlere geçişi yapılabilir, eğer mevcut abonelik paketinin altına geçiş yapmak istenirse taahhüt bozma bedeli BTK kanunları çerçevesinde hesaplanarak fatura edilecektir.
  Daha Fazla Bilgi Al