Image Description

  Vodafone Red'lilere BigChefs’te 100 TL İndirim Fırsatı

  Vodafone Red'lilere BigChefs’te 100 TL İndirim Fırsatı

  Kampanya Detayları

  3/5/2024 / 12/31/2024

  Vodafone Red kullanıcıları için BigChefs restoranlarında özel bir indirim fırsatı sunuluyor. 5 Mart - 31 Aralık 2024 tarihleri arasında BigChefs'te yapılan 750 TL ve üzeri harcamalarda 100 TL indirim sağlanacak. Bu kampanya Vodafone Red müşterilerinin Türkiye'nin popüler restoran zincirlerinden birinde yemek yiyerek lezzetli deneyimlerin tadını çıkarmalarını daha uygun bir maliyetle sunuyor.

   

  Vodafone Red'lilere BigChefs’te Kampanya

   

  İndirimden yararlanabilmek için Vodafone Red abonesi olmanız gerekiyor ve kampanya sadece aktif aboneler için geçerli. İndirim her 750 TL ve üzeri harcamada bir kere kullanılabilir ve yemek çekleri ile yapılan ödemeler bu indirime dahil değil. İndirimden yararlanmak isteyen kullanıcılar Vodafone'un sağladığı kodu ödeme sırasında restoran görevlisine göstermeli.

   

  Vodafone Red paketlerine bağlı olarak müşteriler kampanya süresince farklı sayıda hak kullanabilir. Örneğin Red Ayrıcalıkları Klasik paketine sahip müşteriler bir kez, Elit paketine sahip olanlar üç kez, Elit Plus paketine sahip olanlar ise altı kez bu indirimden faydalanabilir. Kampanyadan yararlanmak için gereken adımları Vodafone'un mobil uygulamasında bulabilirsiniz. Kampanya süresince hem Vodafone hem de BigChefs kampanya detaylarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Daha Fazla Bilgi Al

  Mobil Hat Kampanyaları