World Nakit Dijital, World Nakit ve Play Nakit 25 TL indirim kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

09.10.2022

Bitiş Tarihi

31.10.2022


Yapı Kredi'nin World Nakit Dijital, World Nakit ve Play Nakit kampanyasına göz atın. Şimdi her ikinci 50 TL ve üzeri alışverişe 5 lira hediye. Toplamda 25 lira indirim var.

Yapı Kredi World markasına özel indirim kampanyaları sizleri bekliyor. World Nakit Dijital, World Nakit ve Play Nakit kullananlar, üye işyerlerinden yaptıkları harcamalarda indirim kazanıyor. Kampanya 31 Ekim tarihine kadar devam ediyor.

Yapı Kredi World kampanya detayları


Yüklediğiniz kadar tutarı alışverişlerinizde ve ödemelerinizde kullanabildiğiniz ön ödemeli kartlar World Nakit, Play Nakit ve World Nakit Dijital ile 31 Ekim 2022 tarihine kadar her ay World Üye İşyerleri’nden yapacağınız her ikinci 50 TL ve üzeri alışverişinize 5 TL, toplam 25 TL indirim hediye! World Nakit Dijital karta Yapı Kredi Mobil üzerinden başvurabilir, anında kullanmaya başlayabilirsiniz. World Nakit ve Play Nakit’e Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden başvurabilir, adresinizden teslim alabilirsiniz.

World Nakit Dijital karta Yapı Kredi Mobil’den başvurabilir, anında kullanmaya başlayabilirsiniz. World Nakit ve Play Nakit kartlara Bireysel İnternet Şubesi’nden başvurabilir, adresinizden teslim alabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil ve Bireysel İnternet Şubesi’ne giriş için kullandığınız şifrenizi unuttuysanız ya da yeni bir şifre almak istiyorsanız, Şifre Al/Şifremi Unuttum butonuna tıklayarak hemen şifre oluşturabilirsiniz.


 

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala