Image Description

  Yakınlarını Kuveyt Türk'e Davet Et Toplamda 600 TL Kazan

  Yakınlarını Kuveyt Türk'e Davet Et Toplamda 600 TL Kazan

  Kampanya Detayları

  4/1/2024 / 12/31/2024

  Kuveyt Türk, "Yakınlarını Kuveyt Türk'e Davet Et" kampanyası ile müşterilerine çekici bir teklif sunuyor. 1 Nisan - 31 Aralık 2024 tarihleri arasında Kuveyt Türk Mobil uygulaması üzerinden müşteri olanlar yakınlarını davet ederek toplamda 600 TL'ye kadar kazanabilirler. Davet edilen yakınlar da Kuveyt Türk Mobil'den müşteri olduklarında 200 TL harcama iadesi elde edebilirler.

   

  Kuveyt Türk ile Yakınlarını Davet Et, Kazançlı Çık!

   

  Bu kampanya Kuveyt Türk müşterilerine mobilden müşteri olan her yakınları için 200 TL kazanma fırsatı sunuyor. Bir müşteri en fazla üç yakını için toplam 600 TL kazanabilir. Kampanyadan yararlanmak için müşterilerin Kuveyt Türk Mobil uygulamasından veya SMS yoluyla bir davet kodu alması ve bu kodu yakınlarıyla paylaşması gerekiyor. Davet edilen her bir yeni müşteri, 200 TL ve üzeri Sağlam Nakit Kart harcamalarında 200 TL'lik harcama iadesi kazanacak.

   

  Kampanya şartlarına göre davet kodunu kullanarak hesap açan her yeni müşteri 200 TL ve üzeri ilk harcamasını yaptıktan sonra 2 gün içinde harcama iadesini hesabında görebilir. Kuveyt Türk, müşterilerin yaptıkları davetlerin takibini sağlamak için kampanyaya katılımın mobil cihazlardan veya SMS ile yapıldığından emin olunmasını istiyor.

   

  Kuveyt Türk Mobil'den 'Davet Et Kazan' bölümüne giderek veya mobil uygulama üzerinden profil ekranından davet kodunuza erişebilir ve bu kodu yakınlarınızla paylaşabilirsiniz. Bu kampanya Kuveyt Türk müşterisi olmayan bireyler için geçerli olduğundan, mevcut müşterilerin yakınlarını yeni müşteri olarak kazanmaları için mükemmel bir fırsat sunuyor.

   

  Kampanya 30.000 kişi ile sınırlı olup Kuveyt Türk kampanya koşullarında değişiklik yapma ya da kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Bu kampanya, diğer tekliflerle birleştirilemez. Kampanyadan maksimum fayda sağlamak için detaylı bilgi ve katılım koşulları için Kuveyt Türk Mobil uygulamasını ziyaret etmek faydalı olacaktır.

  Daha Fazla Bilgi Al