Yapı Kredi'den Huawei alışverişlerinde geçerli 1250 TL kupon kampanyası
Süresi Doldu Genel >

Kampanya Açıklaması

Başlangıç Tarihi

27.05.2022

Bitiş Tarihi

15.07.2022


Yapı Kredi kullanıcıları Huawei alışverişlerinde geçerli 1250 TL değerinde kupon kazanıyor. Kampanya için Yapı Kredi Mobil’i ziyaret edin.

Huawei’nin online mağazalarında kullanabileceğiniz 1250 liralık kuponu kazanmak için yapılması gerekenler basit. 15 Temmuz 2022 tarihine kadar Yapı Kredi Mobil’e girin ve shop.huawei.com/tr/  sitesinde geçerli kuponu kazanın. Kupon Sound Joy ve Mouse hediyeli HUAWEI MateBook 14 özelinde kullanılabilir.

Yapı Kredi Huwaei kampanya detayları


HUAWEI Online Mağaza’da Geçerli 1250 TL Kupon Fırsatı Yapı Kredi Mobil’de!
Yapı Kredi Kampanyalar HUAWEI Online Mağaza’da Geçerli 1250 TL Kupon Fırsatı Yapı Kredi Mobil’de!

15 Temmuz’a kadar Yapı Kredi Mobil’e giriş yapın, https://shop.huawei.com/tr/ web sitesinde geçerli Sound Joy ve Mouse hediyeli HUAWEI MateBook 14 özelinde kullanabileceğiniz 1250 TL’lik kuponu kazanın!

Kampanyaya katılmak ve bankacılık işlemlerinizi kolayca gerçekleştirmek için Yapı Kredi Mobil İndir butonuna tıklayarak Yapı Kredi Mobil’i akıllı telefonunuza anında indirebilirsiniz. Yapı Kredi Mobil’e giriş için kullandığınız şifrenizi unuttuysanız ya da yeni bir şifre almak istiyorsanız, Şifre Al/Şifremi Unuttum butonuna tıklayarak hemen şifre oluşturabilirsiniz.

Kupon kodları Yapı Kredi Mobil’de yer alan "Kampanyalar"bölümüne yüklenecektir ve 15 Temmuz’a 2022 tarihine kadar yüklü kalacaktır. Müşteriler kampanya kodlarını aynı tarihe kadar kullanabilecektir.
Kampanyadan yararlanmak için, kampanya kodunun sipariş ayrıntıları sayfasında yer alan kupon kodu alanına girilmesi gerekmektedir.

27 Mayıs - 15 Temmuz 2022 tarihleri arasında Yapı Kredi Mobil’e T.C. Kimlik Numarası veya Kullanıcı Kodu ile giriş yaparak kampanyaya dahil olan müşterilerimiz https://shop.huawei.com/tr/ web sitesinde geçerli HUAWEI MateBook 14 modelinin Sound Joy ve Mouse paketi ile beraber satın alımında 1250 TL’lik indirim kuponu kazanacaktır.
İndirim kodları Yapı Kredi Mobil’de yer alan "Kampanyalar"bölümüne yüklenecektir ve 15 Temmuz tarihine kadar yüklü kalacaktır. Müşteriler indirim kodlarını 15 Temmuz tarihine kadar kullanabilecektir.
Kampanya HUAWEI MateBook 14 modelinin Sound Joy ve Mouse paketi ile beraber satın alımında geçerlidir.
Kampanyadan faydalanmak isteyen Yapı Kredi Müşterileri, ödemeyi kendi adlarına Yapı Kredi kredi kartı ile gerçekleştirmeli ve kampanya kodunu https://shop.huawei.com/tr/ ödeme sayfasında Kupon Kodu alanına girmesi gerekmektedir.
Kampanya Yapı Kredi’nin ya da HUAWEI’in devam eden diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
Kampanya Yapı Kredi Bireysel Müşterileri için geçerlidir.
Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve HUAWEI kampanya koşullarını değiştirme haklarını saklı tutar.
Tek bir işlemde yalnızca bir (1) kupon kullanılabilir. Kuponlar nakde çevrilemez, birlikte kullanılamaz veya takas edilemez.

Formu Doldurun Size Ulaşalım

Kampanyayı Yakala