Image Description

  Yapı Kredi World ile LC Waikiki mağazalarında 200 TL’ye varan Worldpuan kampanyası

  Yapı Kredi World ile LC Waikiki mağazalarında 200 TL’ye varan Worldpuan kampanyası

  Kampanya Detayları

  9/22/2023 / 10/8/2023

  Yapı Kredi World ile LC Waikiki mağazalarında 200 TL’ye varan Worldpuan kampanyası sizleri bekliyor. Yapı Kredi World ve LC Waikiki iş birliğiyle düzenlenen bu kampanya, tek seferde yapılacak yüksek tutarlı alışverişler için ciddi bir Worldpuan avantajı sunuyor.

  Yapı Kredi World ile LC Waikiki'de 200 TL'ye Varan Puanlar Sizleri Bekliyor

  Yapı Kredi World kart sahipleri için LC Waikiki mağazalarında kaçırılmayacak bir kampanya başladı. World Mobil'e özel olarak düzenlenen bu kampanya, tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri alışverişlere 100 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişlere ise 200 TL değerinde Worldpuan sunuyor. Bu özel kampanya, Yapı Kredi World kart sahiplerine LC Waikiki mağazalarında yapacakları alışverişlerde ciddi bir avantaj sağlıyor. Kampanyadan elde edilen puanlar, Yapı Kredi World kart ile yapılabilecek sonraki alışverişlerde kullanılabiliyor.

  World Mobil'in Önemi

  Bu avantajlı kampanya, yalnızca World Mobil uygulaması üzerinden geçerli. Uygulama üzerinden kampanyaya katılmak, puan kazanmayı ve bu puanlarla sonraki alışverişlerde avantaj sağlamayı mümkün kılıyor.

  Kimler Faydalanabilir?

  Bu kampanya, Yapı Kredi World kart sahipleri ile World Mobil uygulamasını kullanan herkes için geçerli. LC Waikiki'nin geniş ürün yelpazesi sayesinde, farklı ihtiyaçlar ve zevkler için uygun ürünleri hesaplı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

  Kampanya Detayları

  • World Mobil kampanyası kapsamında 22 Eylül-8 Ekim 2023 tarihleri arasında LC Waikiki mağazalarından tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri alışverişe 100 TL, 1.000 TL ve üzeri alışverişe 200 TL değerinde Worldpuan kazanılmaktadır.
  • Online mağaza www.lcwaikiki.com’dan yapılacak alışverişler kampanyaya dahil olmayıp, yalnızca fiziki mağazalardan yapılacak alışverişlerde puan kazanılacaktır.
  • Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez ve en fazla 200 TL Worldpuan kazanabilir.
  • Peşin ve taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanacaktır.
  • Kampanya kapsamında ek kartlar ve eko kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır. Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
  • Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
  • Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna World Mobil uygulaması indirilmelidir. World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın "Katıl"butonuna tıklanması gerekmektedir.
  • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 13 Ekim 2023 tarihine kadar yüklenecektir. Puanların son kullanım tarihi 13 Kasım 2023’tür. Kullanılmayan puanlar 14 Kasım 2023’te geri alınacaktır.
  • Business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
  • Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
  • Kampanya kapsamında Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden yapılan alışverişlerde 6 taksit seçeneği sunulmaktadır.
  • Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş. tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Yazım hataları bağlayıcı değildir.
  • Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi ve banka kartı işlem verileriniz 22 Eylül-8 Ekim 2023 tarihleri arasında, Bankalara ait sanal ve fiziki POS'lardan toplanacaktır.
  • Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş ("Yapı Kredi") tarafından işlenecektir.
  • Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni'ni okuyabilirsiniz. Metni okumak için tıklayınız.
  Daha Fazla Bilgi Al